Mindentudoprofesszor kérdése:

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Van egy GT 1030 -as kártyám, G4560 -as processzorom, 8 gb ddr4 -es ramom.

GTA V -ben 1080P high beállításon 60-70 fps -em van.


De ha CSGOzni próbálok, akkor csak ilyen 50-55 fps -em van 720p be, és mindent levettem a legalacsonyabbra. Mitől lehet ez??? A videókártya drivert, mindent frissítettem!!!! Többször is megnéztem még Driver Boosterrel is.



2021. máj. 9. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuka proci ennyit bír, bár szerintem a 1030-tól sem kellene 150-200fps-t várni
2021. máj. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A procit,és a gpu-t is fejlesztened kellene.
2021. máj. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehogynem!! Láttam videókat, ahol tesztelték G4560-as procival és 1080 ban is megvolt a fix 100fps. Nekem meg 720 ban van 40...
2021. máj. 9. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Más játékoknál mi a helyzet? Csak a CS-t érzed gyengébbnek?


Azt tudni kell, hogy folyamatosan frissítik és az új update-ekkel egyre erősebb gép is kell hozzá, illetve sokkal inkább a CPU-tól függ a teljesítménye. Amit megpróbálhatsz, hogy a grafikai beállítások mellett a felbontást is kisebbre rakod; elvileg minél kisebbre állítod, annál inkább nyúl a GPU-d segítsége felé, talán jobb lesz valamivel.


Lehet 2012 körül jött ki, de nem egy pálya fel lett újítva és sok új funkció került be, amik sokkal több erőforrást igényelnek, a kártyád pedig kifejezetten gyenge emellett.

2021. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!