Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nő vagyok, újra kell telepíten...

Nő vagyok, újra kell telepítenem a gépem (Win10). Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés

Tudom abszurd, de eljutottam oda, hogy újratelepítésre adom a fejem és mivel szingli vagyok, egyedül kell megoldani 😃

Bárkinek bármi tanácsa, ötlete?



2021. máj. 10. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Win10-et alaphelyzetbe lehet állítani újratelepítés nékül. Kezdd inkább azzal, az egyszerűbb.
2021. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom milyen formában akarod...eredeti vagy sem,usb-ről törten,vagy törten DVD-ről.


De a lépések majdnem hasonlók.


-Beindítod a gépet majd nyomod az F11-et gyors bootolásra (ha nem ez a gomb,azt írja a gép a kezdőképernyőn valahol) szóval nyomod azt amelyiket kell:D

-ott kiválasztod hogy melyik eszközt/lemezt bootolja be és már bent is vagy a telepítésben,kiválasztod a particiót (azt a helyet ahova telepíteni akarod a rendszert) és már kész is van, onnantól mindent a szádba rág a program (mielőtt kiválasztod hova is telepítse a rendszert nem árt leformázni is a az egészet a p..ba (mármint a lemezt ahova telepíted) "formázás" és utána választod ki a partíciót.


Ha nem találod ezt a gyors boot menüt akkor sajnos be kell menned a biosba...és ott manuálisan sorrendbe kell raknod mivel induljon a rendszer.


-1 hely az a cucc amiről telepíteni akarod a rendszert

-2 hely HDD


És ennyi az egész...elméletileg a DEL gombal nyílik meg a bios,ha nem tudod megcsinálni kérj meg egy olyan embert akinek megy,szerintem szívesen segítenek, de nem bonyolúlt.

2021. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Microsoftnak van ehhez segédlete:

[link]

de bármit is csinálsz előtte a fontos adataidról készíts mentést - akár külső meghajtóra (pendrive, hordozható merevlemez), akár felhőtárhelyre (mega.nz, pCloud, Dropbox, Google Drive, Microsoft Onedrive)

2021. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Hallgass az 1-esre. A gépházban tudsz indítani helyreállítást (Frissítés és biztonság), olyan opció is van, hogy a dolgaid megmaradnak, bár nem minden.
2021. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miután lemented valami külső lemezre az adataidat így: [link]
2021. máj. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!