Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Smart switch segítségével...

Maca52 kérdése:

Smart switch segítségével biztonsági mentést csináltam. Hol találom meg a mentett adatokat? Nagyon béna vagyok informatikaból!

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A "smart switch" vagy egy - általában közületeknél használatos - (általában webes felületen keresztül) konfigurálható (virtuális hálózatok, sávszélesség-korlátozás, tűzfalfunkciók) hálózati eszköz, ami egy lokális hálózatban található hálózati eszközöket - számítógépeket, vezetéknélküli elérési pontokat, routereket, hálózati nyomtatókat, VOIP-telefonokat - köt össze; vagy az "okosotthonokban" található "okos kapcsoló", amit hanggal, mozgással vagy vezetéknélküli módon (Wifi, Bluetooth, Zigbee,...) lehet kapcsolgatni - szóval nem igazán értem a dolgot.


Jó lenne tudni hogy pontosan miről (mi az eszköz gyártója, típusa), mire, hogyan végeztél biztonsági mentést?

2021. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1

Félreérted, erre gondolt: [link]

2021. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: Látod ezért kell PONTOSAN megfogalmazni a kérdést, mert a smart switch sok dolog lehet - például, a teljesség igénye nélkül:

* [link]

* [link]


Ha a Samsung alkalmazására gondolt, akkor meg a Samsung oldalán találhat beállítási segédletet:

[link]

2021. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!