Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Red Alert 2 Yuri's Revenge-hez...

Red Alert 2 Yuri's Revenge-hez keresnék magyarítást, hol lehet leszedni? Tovább lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdés adott, annyit még azonban hozzá fűznék, hogy már szedtem le párat, de nem lett tőle magyar. magyarosításportálról is szedtem le, de az sem jó hozzá... Előre is köszönöm.

#letöltés #magyarítás #Red Alert 2 Yuri's Revenge
2021. máj. 28. 16:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A magyarítás.hu a Red Alert 2-höz van csak, a kiegészítéshez nincs fent, igaz kivan rakva hogy 100% kész a fordítás, de link nincs!
2021. máj. 28. 16:53
 2/11 A kérdező kommentje:
[link] ez az email cim már nem él, ezt ne is küldjétek mert már néztem!
2021. máj. 28. 16:55
 3/11 CspCsj ***** válasza:
100%

Próbáld a webarchívumból:

[link]

1. A keresőmezőjébe írd: "magyaritasok.hu/kds"

2. A találatoknál válaszd felül a 2005-ös évet, majd március 16-án, a 19:13:08-as mentést

3. Bal szélen "Magyarosítások" menüpont, majd legalul ott lesz a letölthető magyarítás.


Nincs meg a játék, így nem tudom kipróbálni, de a Virustotal nem jelzi vírusosnak.

[link]


Ha nem működne, akkor próbálj újabbat keresni, hátha javított benne valamit a készítő.


Sok sikert!

2021. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ami a portálon letölthető, az tartalmazza az alap+kiegészítő fordítását. Ha nem működik, akkor tudod jelezni a fórumban, ha pedig érdekel valakit, akkor ránéz és hozzáigazítja a ma elérhető verzióhoz.
2021. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

CspCsj: Sikerült leszednem csak az a baj vele hogy mikor be kellene állitani a játék fő könyvtárát nem engedi hanem egyből telepiti( a játék R.G.Mechanicc-os)

anonim: Igen a portálról szedtem le elsőnek de nekem csak az alap játékot magyaitsa. Írtam a fórumban ahol a válasz az volt amit te is írtál. De köszönöm a gyors segitségeteket!

2021. máj. 30. 19:53
 6/11 CspCsj ***** válasza:

Telepítés hibával leáll?

Vagy létrejönnek fájlok a játék "alapértelmezett" mappájában? (C:\Westwood\RA2)

2021. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
CspCsj Nem áll le olyan mintha telepitné de semmi sem jön létre. Ha legalább létre jönne akkor átmásolnám a játékba manuálisan.
2021. máj. 31. 10:21
 8/11 CspCsj ***** válasza:

Kipróbáltam és lefuttattam. (nincs telepítve a játék)

Tényleg sikeresnek írta és létrehozott egy naplófájlt:

"Trying to add the file: 'C:\Program Files (x86)\WestWood\Yuri's Revenge\Cameomd.mix'

Success.

Trying to add the file: 'C:\Program Files (x86)\WestWood\Yuri's Revenge\Ra2md.csf'

Success."


Rákerestem a "cameomd" fájlra, - tényleg létrehozta - és egy fura mappába került:

"C:\Users\FELHASZNÁLÓNÉV\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\WestWood\Yuri's Revenge\"

Innét próbáld meg áthelyezni/átmásolni mindkét fájlt.

2021. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
CspCsj Örök hálám üldözni fog nagyon nagyon szépen köszönöm! Igy sikerült végre magyar.
2021. máj. 31. 12:58
 10/11 anonim válasza:
Szisztok. Nincsen véletlenül valakinek meg a magyarosítás mappába vagy valamilyen formába ahogy eltudná hozzám juttatni? Én az url archívummal nem jártan sikerrel.
márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!