Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Red Alert 2 kis képernyőre...

Red Alert 2 kis képernyőre rakása, de hogyan? ( Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 kérdésem lenne!

1.- Hogyan tudom megcsinálni azt, hogy a Red Alert 2 játékomat kis képernyőre rakjam? Nem akarok teljes képernyőn játszani, mert közben lenne más dolgom is. Elméletileg meglehet oldani, mert nem egy videót láttam már amiben így játszanak!

2.- Hogyan tudom megcsinálni, hogy online tudja játszani mások ellen?! Nem Lanba, hanem neten keresztül? Azt kéri, hogy regisztrálja fel, de ha nem eredeti a játék, akkor hogyan? Valahogy tuti meglehet oldani. :) Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. szept. 24. 18:51
1 2 3
 1/22 csigarena ***** válasza:
én általában ctrl+alt+del-el szoktam mert az mindig bejön és utána általában lerakható.A másodikra viszont szerintem nehezebb megoldást találni.Nem sokan játszanak vele,eredetivel sem,pedig azzal támogatott az online játék.Gondolhatod mi a helyzet a törttel.Vadásznod kell a home servereket.A klasszikus játékokat érdemes megveni ált 1-2 ezer forintért megkapod,sőt neten olcsóbban.
2012. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Bővebben elmagyaráznád ezt? Mert megnyomom, de akkor lerakja a tálcára csak. (Win7) és a feladatkezelőben is hiába kattintok a "Kis méret"re semmit nem csinál. Hogyan tudod azt megoldani?
2012. szept. 24. 19:20
 3/22 A kérdező kommentje:
És Én nem tálcára akarom lerakni, hanem kis ablakban játszani. Remélem érthetően írtam le. :)
2012. szept. 24. 19:23
 4/22 csigarena ***** válasza:

Ja bocsi félreolvastam :)

Ez esetben készíts egy parancsikont az exe-ről (jobbklikk parancsikon készítése)

Jobbklikk az új parancsikonra Cél mező-> legvégére az idézőjel után egy szóköz és írd be hogy: -win

tehát bbalala\ra2exe" -win

2012. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 csigarena ***** válasza:

Ha ez után esetleg hibaüzenet dob ki a bitmélységről akkor jobb klikk az asztalon->képernyőfelbontás és ha ott nincs színmélység akkor keresd meg a speciális beállításokat ugyanitt-> üzemmódok gomb és keress 16bites színmélységet tartalmazó felbontást :)


Remélem minden ok lesz :)

2012. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam. Azt még elmondom, hogy Daemon toolsban kell elindítanom. Szóval nincs feltelepítve. Autorunról csináltam ezt a parancsikont, mert azzal indul. De ezt írja ki amikor azt akarom amit írtál : "A Cél mezőben megadott név ('F:\Autorun.exe" -win') érvénytelen. Ellenőrizze az elérési út és a fájlnév helyességét."


Ilyen esetben mi a teendő? Bocs, ha érthetetlen vagyok. :)

2012. szept. 24. 20:11
 7/22 csigarena ***** válasza:

Wow és a Mountolt képfájlról indítod a játékot? :D

Nem semmi :) Hát ez esetben nem tudod ezt megtenni.Bár nagyon érdekes,elvileg így nem indul el egy játék,ha mégis akkor sem az autorun.exe az ami maga a játék,hanem az is elindít valamit.Lépj be a Virtuális cd meghajtóba (Sajátgép jobb klikk a RA2 cd-re megnyitás.Ez után jobb felül a keresőbe írd be hogy .exe

Ez után elvileg minden indítható fájlt mutatni fog.Keress olyat hogy ra2.exe

aztán azzal ismételd meg amit írtam.(parancsikon létrehozása stb.stb.)

2012. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Rendben, megnézem.
2012. szept. 24. 20:20
 9/22 A kérdező kommentje:

Feltelepítettem elvileg.

De ezt írja ki.


[link]

2012. szept. 24. 20:33
 10/22 csigarena ***** válasza:
És azzal az exe-vel,ha nem állítod be a -win parancsot akkor elindul a játék? Ha igen akkor próbáld: -window
2012. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!