Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol érdemes asztali számítógép...

Hol érdemes asztali számítógépet vásárolni?

Figyelt kérdés
Megbízhatóság és ár tekintetében hol érdemes asztali számítógépet vásárolni? Elsődlegesen internetezéshez és úgymond "irodai" feladatokhoz kell új számítógép.

2021. jún. 1. 15:43
 1/8 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
49%
Sehol jobb ha te vagy megkérsz egy barátot aki megépíti neki
2021. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Találj ki egy összeget, hogy mennyit költenél rá, ragaszkodsz-e az újhoz vagy jó a használt is, aztán keress egy hozzá értő ismerőst, aki csinált is már ilyet, és őt kérd meg hogy segítsen. Előre összeállított konfigurációt ne vegyél, mert ár-érték arányban sokkal rosszabbul jársz.
2021. jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs olyan ismerősöm, ezért kérdezek üzletet. 🤨
2021. jún. 2. 12:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szaküzletben,gyári összeállításut.
2021. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
50%

Írd le hogy mi lenne a keret és segítek összeállítani a konfigurációt. Kellenek e perifériák is vagy csak a pc?

Összeszereléssel is lehet kérni webáruházban, úgy hogy összeválogatott eszközökből készen megkapod olcsóbban, mint az egyben árultakat.

2021. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az első gépemet egy informatikus rokon rakta össze, mert úgy olcsóbb. Mikor hiba miatt elvittem szerelőhöz, azt mondta, nem összeillő dolgok vannak benne.

A második gépemet a város legjobb szaküzletében rakták össze nekem, mert úgy olcsóbb. Mikor hiba miatt elvittem szerelőhöz, azt mondta, nem összeillő dolgok vannak benne.

Most a harmadik gépemet akarom megvenni (azért is nézelődök itt), és most már gyári összeállítású gépet akarok venni. Árukeresőn megnézem, hogy a viszonylag olcsó helyről vegyem, és ennyi. Legalább nem szopatom magam. Ha már nem értek hozzá.

2021. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4: és hol vannak ilyen megbízható szaküzletek Székesfehérváron vagy Gárdonyban?


#5: Felső hátérérték 100'000 forint. Perifériák nem kellenek.


#6: Én is gyárit keresek elsősorban.

2021. jún. 17. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen nem összeillő dolgok vannak benne? Az mit jelent? Ha ilyen helyzet állna fenn, akkor el se indulna a gép.
2021. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!