Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a billentyű...

Miért nem működik a billentyű és az egér Windows 10 telepítés után??

Figyelt kérdés

Addig míg formáztam a meghajtót és elkezdtem telepíteni tökéletesen működött viszont mikor kész lett már csak az lett volna a következő lépés hogy beállítsam a windows 10 alapvető dolgait nyelv profil létrehozás stb, de itt teljesen megakadtam: [link]

itt már se az egér nem világít se a billentyű mintha be se lenne dugva... kipróbáltam az összes usb-vel más billentyűvel egérrel is de semmi... biosban is próbálgattam állítgatni (ott működik a billentyű) de semmit nem segített... előtte windows 7 volt rajta azon ment a billentyű és az egér.. gép típusa: DELL Optiplex 755 sajnos nincs rajta ps2 csatlakozási lehetőség pedig az talán segített volna



2021. jún. 3. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A bios-ban működik az egér és bill?
2021. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biosban usb beállításokat nézted? engedélyezve van?
2021. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, csak újra olvastam és látom, hogy a biosban működik, hmm, hát esetleg csökkentett módban próbáld futtatni a windowst..
2021. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Közben megkerestem, hogy itt van leírva, hogy kell safe mode, mivel ugye nem mindegyik módszert tudod most elindítani:


[link]


"From a black or blank screen" -rész

2021. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reseteld a biost.

Kár volt elállítgatnod..

2021. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!