Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 x64 proffesional...

Elvenelder kérdése:

Windows 10 x64 proffesional telepítés után nem működik se az egér se a billentyuzet, valaki ötlet?

Figyelt kérdés
Mind a két periféria usb-s bios-ig tökéletes, telepítés közben tökéletes, ország választás képernyőjén egyik se megy. Usb 2.0 portba dugva sem megy sőt egyik usb portban sem. Jogtiszta lemezről telepitettem 1Tb hdd-re. Nincs másik gépem sem telepitőm csak egy eredeti windows xp sp1 ami ugyan felmegy és ott minden rendben de a láb drivert nem tartalmazza és az alaplapomnak nincs driver lemeze.

2017. okt. 31. 19:12
1 2
 1/11 P.O.C. ***** válasza:
A gyári Windows 10 drivereket felraktad a géphez?
2017. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem. Sokszor telepitettem windows de sose kellett drivereket felkarolni...

Lemez betesz, bootol, particiok, formázás, telepítés elindit, restart, win10 beállít, használ. Mindig ez volt a sorrend. Most is csak a win 10 első induláskor nincs beviteli eszközöm.

2017. okt. 31. 19:29
 3/11 P.O.C. ***** válasza:

Konkrétan olyat még én sem láttam, hogy 2.0 portok nem működnek telepítés után. Ilyen csak 3.0 esetében fordult elő.

De a számítástechnika mindig okozhat meglepetéseket. És a driver telepítés amúgy is olyan alap dolog, hogy megérhet egy próbát.

2017. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Annak hogyan álljak neki? Sajnos nincs másik gépem. Wi-fi az van meg mobil de így oprendszer nélkül meg vagyok lőve...
2017. okt. 31. 19:40
 5/11 P.O.C. ***** válasza:

Optikai meghajtód van? Linux Live CD nincs kéznél?

Azzal is le tudod tölteni a drivereket a vinyóra, majd Windowst indítva telepítheted.


Mi a pontos konfig amúgy?

2017. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nincs linuxom sajnos.

Régi konfig:

Asus P5QPL-AM alaplap

Intel Core 2 Quad Q9650 proci

Geil ultra 1066 Mhz 8gb ddr2 ram

Nvidia GeForce GTX 760 vga

Chieftec Smart 700W tájegység

WD Green 1TB 5400rpm hdd

Lg GH24NSC0 dvd rom

2017. okt. 31. 20:07
 7/11 P.O.C. ***** válasza:
Passzolok, ez az a korú gép, aminek már nem kéne problémát okoznia a Windowsos 10 számára.
2017. nov. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem az is jó lenne ha valaki megmondaná hogy tudom xp sp1 alatt összekapcsolni internet nélkül a telefonom a géppel mer a telo sd kartyajan rajta van a lan driver. Telefon Lg G3
2017. nov. 1. 10:58
 9/11 P.O.C. ***** válasza:

Az a baj, hogy hogy olyan ötletem, amihez nem kell pluszba egy szoftver vagy egy hardver vagy egy másik gép.


Szerintem írass ki valamelyik értelmesebb haveroddal egy Linux Live CD -t vagy egy Hiren's Boot CD -t. Hidd el, aki telepítésre adja a fejét, jobban jár ha ilyeneket mindig tart magánál.

2017. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
P.O.C jól írja.De van még egy megoldás:haver gépén letöltöd a drivereket,kiírod őket adatlemezként,hazaviszed,feltelepíted,örülsz!És lesz egy driver lemezed!
2017. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!