Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a böngészőm...

Miért nem működik a böngészőm a laptopomon?

Figyelt kérdés
A laptopomom a böngészőm nem tölt be oldalakat. A youtubeot vagy a facebookot vagy a googlet betölti. De például a gyakorikérdéseket vagy a tradingview oldalt nem. Azt írja ki, hogy a webhely nem elérhető dns_probe_finished_nxdomain próbáltam a chromeot a firefoxot az internet explorert ugyan az az eredmény. Viszont mobilon betölt minden oldalt rendesen, ugyan arról az internet kapcsolatról. Előre is köszönöm a választ.

2021. jún. 4. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
DNS probléma. Saját hálózaton vagy? Állítad át pl 1.1.1.1-re
2021. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Otthonról netezek t-mobile net viszont a hálózatoknál nyilvános hálózaton vagyok. Tegnap még jó volt mára pedig csak néhány olfal tölt be. Hol kell átállítani 1.1.1.1-re? Annyira nem értek hozzá. Előre is köszönöm a segítséged.
2021. jún. 4. 12:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerült! Már laptopról írok! Alaphelyzetbe tettem a hálózatot, és így jó.
2021. jún. 4. 12:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2021. jún. 4. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!