Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért dob le a gyakori kérdése...

Miért dob le a gyakori kérdések, miközben válaszolok, kérdezek vagy választ írok?

Figyelt kérdés

Ez a kérdésfeltevés is 2. próbálkozás... Már csak a World-ben merem megírni először a kérdésemet, hsz-okat...

Rengeteg idő, főleg, ha a megválaszolt kérdésre több oldalt válaszolnak, és míg ki-belépek, nem lehet követni a válaszokat. Ha kommentet akarok írni egy korábban megválaszoltra, katt a megválaszoltakra, az adott kérdésre, majd az utolsó oldalra, és már le is dobott. Még rosszabb, ha megírtam a választ (ha nem a worldben), és utána dobott le.

Kérdésnél: kikerestem a témakört, megírtam, ledobott...

A kérdésemre válaszolók azt hiszik, hogy nem is érdekel komolyan, mert nem írok kommentet, közben ledobott a rendszer,

Miért? Miért? Miért?


2010. aug. 25. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem eljött az ideje,hogy rendbe tedd a géped,mert a gyakori kérdések oldal nem dobál le senkit se ,csakis a te géped lehet a hibás.
2010. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Szerintem a gépem fitt és egészséges, gyors és jól működik. :)

Egyetlen más oldal nem dobál le, csak ez! Sőt, automatikus bejelentkezésre állítottam, és amikor ennek ellenére ledob, és beírom a jelszavamat, gyakran azt írja ki, egymás után akár 5-6-szor, hogy elgépeltem. (Persze ennyiszer lehetetlen elgépelni:)...)

Senki más nincs így csak ezzel az oldallal???

2010. aug. 25. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
csak te
2010. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!