Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendszer-visszaállítás beragadt?

Rendszer-visszaállítás beragadt?

Figyelt kérdés

Már vagy 1 órája azt írja, hogy "Fájlok visszaállítása...".


Kékhalállal fogadott a Windows 10 a semmiből. Este 6-kor még használtam maximum 1 órát, hajnalban bekapcsoltam, hogy a munkámat megcsináljam, akkor már kékhalállal "jött be". Annyit írt hibának, hogy "inaccessible boot device".


Kb. 1-2 hónappal ezelőtt is csinált ilyet, akkor az automatikus javítás megoldotta, most ez nem volt elég. Próbáltam CMD parancsokat, semmi. Ezeket a lépéseket csinátam: [link]


Most a visszaállításnál tartok, mert semmi sem segített, de már vagy másfél órája csinálja.


Ki lehet kapcsolni, nem lesz gond? Ma még nem aludtam, mert ezzel szenvedek. Inkább aludnék, azt majd este megpróbálnám megcsinálni...


Egyébként Windows 10, a laptop pedig HP 8460p.



#rendszer-visszaállítás #Windows 10 #Inaccessible boot device
2021. jún. 11. 09:17
 1/1 A kérdező kommentje:
Na most már azt írja, hogy a "Fájlvisszaállítás véglegesítése...". Hátha befejezi, várok még pár percet...
2021. jún. 11. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!