Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 rendszer visszaállí...

Windows 10 rendszer visszaállítás de hogyan? Többi lent

Figyelt kérdés

Kicsit lassú a gépem,vírusra gyanakodtam,de nem talált semmit a panda done.

Gondotam visszaállítom aa 04.25-i rendszerre.

Csak nem tudom,megcsinálni az a baj,hogy megcsinálom a visszaállítási pontot beírom,hogy: 20190425,sikeres is aztán rányomok a rendszer visszaállításra,és ott azt írja dátumnak,hogy 04.27 a (mait) mit csinájak most??

Hogy lehet azt elérni,hogy ott legyen dátumnak a 04.25-i?


Bocsi a hülye fogalmazásért csak ideges vagyok :/



#hiba-win-10-recovery-lassú-hiba-dátum-hogyan-tovább
2019. ápr. 27. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Panda done lol :) Jelentéktelenebb progit nem találtál?
2019. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

dome

szerintem jó vírusirtó

2019. ápr. 27. 14:31
 3/9 A kérdező kommentje:
melyik a jó möster?
2019. ápr. 27. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha menet közben készítettél visszaállítási pontokat, vagy valamilyen rendszer karbantartó programok készítettek visszaállítási pontokat, akkor azok közül kiválaszthatod azt a dátumot, amelyik neked megfelel. Ha nem készült egyetlen visszaállítási pont se, akkor nincs miről beszélni. Visszamenőleg nem lehet visszaállítási pontot készíteni. Ma nem tudsz egy tegnapelőtti állapotot elmenteni, csak egy mait, percre pontosan azt az állapotot, mely a visszaállítási pont készítésekor fennáll.

Én pl. tudok válogatni a visszaállítási időpontok között: [link]

2019. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszi
2019. ápr. 27. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztonsági mentést nem mindig automatikusan csinál,ha nincs beállítva akkor nincs.
2019. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi,hülye kérdés,de melyik a legjibb vírusirtó,leszurtak a Panda Dome miatt pedig én szeretem :)
2019. ápr. 27. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. ápr. 28. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!