Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet discordon szabály...

Hogyan lehet discordon szabályzatot és egyenlő szintű rangokat létrehozni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 22:02
 1/6 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
73%
Szabályzatot úgy hogy megírod megkérsz embereket hogy legyenek moderátorok és ők majd kb állandóan ott ülnek és nézik ki szegi meg a szabályzatot.
2021. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az amit az első írt igaz.


Rangoknál pedig csak csinálsz másik rangot ugyanolyan beállításokkal.

2021. jún. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A rangokat, hogyan lehet automatikussá tenni emoji választás által?

És azt, hogy tudom elérni, hogy csak a szabályzat elfogadása után léphessenek be a szobákba az emberek?

2021. jún. 24. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval. Ahhoz, hogy automatikusan kapjon rangot valaki ha reagál egy üzenetre bottal tudod megcsinálni.

[link]


(Ez csak egy bot, amit ajánlanék, de rengeteg másik van)


A második kérdésedre a válasz nem más, mint az hogy be kell kapcsolnod hogy a szerver közösségi szerver legyen. Ezt a szerver beállításokban tudod megtenni.


VAGY


Csinálsz egy rangot, pl. nevezzük el mint "Igazolt". Állítsd be, hogy ahhoz hogy láthassa a kiválasztott csatornákat (szobákat) követelmény legyen hogy ez a rangja legyen az embereknek.


Ezután csinálsz egy olyan szobát amit rangtól függetlenül láthat mindenki, leírod a szabályaid meg amit még akarsz, és a már fent említett (automatikus rang adás) módon emojira reagálással igazolják magukat az emberek.


Ezt a videót találtam most hirtelen, bele néztem itt-ott, szerintem tök jól elmagyarázza a srác:

https://www.youtube.com/watch?v=SMvzscaGvnk

2021. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszömöm. ❤
2021. jún. 24. 16:07
 6/6 A kérdező kommentje:
N*
2021. jún. 24. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!