Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy ilyen túlfeszültség-védő...

Egy ilyen túlfeszültség-védő elosztóban van zavar-/zajszűrő is?

Figyelt kérdés

[link]


Ez szűri a kapcsolóüzemű tápegységek által okozott zavart vagy zajt a hálózatban? (Egyébként ez a zaj pontosan milyen hibákat okoz, milyen készülékeknek árt leginkább?)

Ha ez nem, akkor milyen márkát ajánlotok az olyanok közül, amelyek túlfesz. védelemre és zajszűrésre is képesek? Olyan létezik, amely ezek mellett még szünetmentes táp is egyben?



2021. jún. 30. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs
2021. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nemaRendőrség ***** válasza:
47%

Miért szeretnél ilyet?

Nem árt a "zaj", csak az audiofilok nem szeretik ha """"recseg""" a muzsika.


Egyébként szünetmentes tápot kell nézned ilyen tulajdonságokkal

2021. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2


Videó digitalizáláshoz szeretnék ilyet venni. Olvastam, hogy az időalap korrektorhoz (TBC) muszáj a szünetmentes tápegység, mert ez az áramkör nagyon érzékeny az áramingadozásra/kimaradásra. A zajszűrés is hasznos lenne, nehogy a kapcsolóüzeműek miatt rosszabb legyen a felvétel hangzása.

2021. jún. 30. 18:47
 4/12 nemaRendőrség ***** válasza:
Akkor viszont jogos igény lehet a zajcsökkentő
2021. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Találtam egy ilyet, ez túlfeszvédős és zavarszűrős, de nem szünetmentes:


[link]


Olyan nincs, ami 3 az 1-ben? Vagy ezt bele lehet dugni egy szünetmentesbe, esetleg ebbe lehet beledugni szünetmentest? (Számít a sorrend, hogy melyiket melyikbe?)


Találtam egy ilyen szünetmentes elosztót is, de ezt hogy dugom be a fali aljzatba? (Ugyanis nem olyan dugó van a végén.)


[link]

2021. jún. 30. 18:54
 6/12 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: hallottam olyan kifejezést, hogy "árnyékolt elosztó", ez mit jelent? (Google-n nem találtam meg.) Hogyan állapítható meg egy elosztóról, hogy ilyen vagy nem? A fentiek közül melyik ilyen?
2021. jún. 30. 18:56
 7/12 nemaRendőrség ***** válasza:
Ez a coax jelet "tisztítja"
2021. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nemaRendőrség ***** válasza:
Igazából egy sima szünetmentes táp megold neked mindent
2021. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nemaRendőrség ***** válasza:

Amit linkeltél az nem szünetmentes elosztó hanem szünetmentesbe elosztó.

Van olyan amin olyan dugó van mint amit bedugsz a számítógépbe. Ezt vagy egy hosszabbítóval beledugod a gépbe, vagy egy ilyen elosztóval elosztod.

A szünetmentes tápok 40e forint körül kezdődnek

2021. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ilyesmire gondolsz?

[link]

2021. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!