Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki le tudná írni a TCD és...

Valaki le tudná írni a TCD és az IT fogalmát egyszerűen, néhány mondatban?

Figyelt kérdés
Kerestem interneten de nem találtam olyan oldalt ahol számomra is érthetően leírja mik is ezek, mire jók.. stb. Az egyik vizsgatételemben kell röviden ismertetni ezeket.
2021. júl. 2. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy halom dolgot rövidíthetnek ezek. Egy kis kontextust kaphatunk?
2021. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Grafikus vizsgán a tervezőgrafika és a számítógép kapcsolatáról kell beszélni. Ezen belül van egy olyan alpont, hogy TCP/IT ismertetése. (a kérdésben elírtam, nem TCD) mást nem írtak, ezért sem tudom mire gondolhatnak ..
2021. júl. 2. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a TCP/IP-re gondoltak, de elvileg nem kellett volna tanítaniuk, ha már kérdezik?

Tömören kb ez az internet nagyobbik felét működtető protokoll.

[link]

2021. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez csak egy OKJ képzés, ilyenekkel nem foglalkoznak :D Én is csak a papírért csinálom már.. Köszi!
2021. júl. 3. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!