Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop szerkessztek képeket...

Photoshop szerkessztek képeket és valamiért néhàny képnél ha szöveget illesztekbe egyszerűen ki fagy és le áll a program van ötletek hogy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Torrent Photoshop,

A képek formátuma psd.


2019. febr. 24. 22:42
 1/7 DjImipapa ***** válasza:
100%

A kép formátuma lehetetlen, hogy PSD!!!!

Aztán. Amelyik képnél lefagy, annak a formátuma, és a képmód(rgb, színpaletta, stb...) lenne fontos adat.

2019. febr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Tolvajoknak nincs szupport.
2019. febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Az a probléma, hogy lopott.
2019. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Így van. Letöltesz egy lopott, tört programot, és sír a szád hogy nem működik rendesen. Hát hogy van ez ?
2019. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:
Oldd meg akármelyik ingyenes szerkesztővel. Nem tudom, miféle szerepe van a PSD használatának, de ismeri pl. a Gimp, Krita, RealWorld Paint, FireAlpaca, Számíts rá, hogy a feliratokat -- tudomásom szerint -- mindegyik csak a saját formátumában őrzi meg szövegként, a PSD szöveges rétegeit pixelképpé alakítja.
2019. febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: A Paint.NET biztosan ment JPG-be és PNG-be is, sokáig azzal magyarítottam képregényeket.
2019. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tabaki ***** válasza:

#6:

Ez így van, annyival még kiegészíteném, hogy embert próbáló feladat lenne olyan képszerkesztőt találni, amely ezt a két formátumot nem tudja. Én a felsoroltakat kifejezetten a PSD erőltetésének esetére javasoltam -- viszont utólag látom, hogy a Paint.NET-et valóban nem kellett volna kihagynom, mert ahhoz is tölthető le PSD-plugin (ha jól értem, a szövegeket ez is úgy kezeli, mint a többi).

2019. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!