Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik notebookot érdemes...

Melyik notebookot érdemes választani?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni arról, hogy HP Compaq 615 vagy Dell Vostro 1015 laptopot vegyek-e. Válasszam inkább a HP-t amiről azt hallottam, hogy megbízható vagy inkább a Dell-t, ami jobban néz ki és nem hallottam róla semmi rosszat? Nő vagyok, ezért fontos h néz ki a gép(:P), de nem szeretném megbánni hogy a külsőt a minőség elé helyeztem. Vagy nincs semmi lényegi különbség a kettő között?

[link]

[link]


2010. aug. 27. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a HP-t venném.

A HP sokkal erősebb hardverileg (2 magos processzor ami már alapkövetelmény,Ati videokárty [Ez főleg HD vidónézésnél és játéknál jelent nagy előnyt],1gbal több ram,van rajta oprendszer:Windows 7.)

2010. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azt venném meg amelyik jobban tetszik,tehát a DEll-t.
2010. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem teljesen mindegy hogy néz ki. A teljesítmény és a megbízhatóság a lényeg,ezért az elsővel értek egyet.
2010. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a HP!
2010. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! meg is rendeltem a HP-t ^^
2010. aug. 29. 14:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Sok szerencsét hozzá :)
2010. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na milyen? (Ha már megjött?) :)
2010. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó tanács:Ha ágyban használod a gépet akkor vegyél alá egy hűtőpaadot (Kb 7ezer forint) így megóvhatod a laptopodat az újramelegedéstől :)
2010. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem ilyen hp-m lett végül. megrendeltem szombaton, hétfőn hívtak h nem beszerezhető M.o-n. erre egy másik shopból rendeltem egy másikat hétfőn, kedden hívnak ebből a másik shopból h nem beszerezhető m.o-n. pedig mind 2 helyen azt írták h van raktáron. mostmár az oldalakon sincsenek fenn. egy 3. shopban kinéztem egy 3 laptopot, de ekkor már írtam h tényleg van-e raktáron. azt írták van. elmentem személyesen. nem volt raktáron:D a srác átugrasztotta a főnökét egy másik boltból h hozzon nekem egy gépet. végül hp g62-a70eh van. nagyon baba de még szoknom kell. még sosem volt laptopom.
2010. szept. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!