Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nemrég vásároltam egy HP...

Nemrég vásároltam egy HP Pavilion g6 1107sh típusú notebookot. Van benne egy integrált intel hd videovezérlő illetve egy Ati Radeon 6470-es kártya. A gép alapból sz inteles cuccot használja. Hogy tudnám beálítani, hogy az atis-kártyát használja?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:

A driverek feltelepítése után jobb gombbal kattintás az asztalon, "Váltható grafikus rendszer konfigurálása". Vagy pedig jobb gombbal kattintasz a tálcán az óra mellett lévő videókártya meghajtóprogram ikonjára, és megtalálod amit keresel.

Nálam így van, HP Pavilion DV6 -om van.

2011. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A Radeon kártya nem olyan jó inkább hagyd az intelt.
2011. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

MU-HA-HA

Indokolni tudod?

2011. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Osztálytársamnak ati-s kártya volt a gépében és nem hozta ki hd-sen a képernyőn a képet utána lett inteles és az rendesen kihozta. Muhaha DDR 5 volt mind a kettő
2011. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor megnyugodtam. Aszthittem valami xx éves tapasztalattal rendelkező írta ezt.

Általában AMD - NVIDIA a vita tárgya, de hogy AMD (Radeon) - Intel HD... Szerintem nem kérdés.

2011. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Pavilion-om van 1104sh,,,és képtelen vagyok beállitani a HDradeon 6470 es videokártyát a filmekhez,meg a lejátszóhoz, egyszerüen vagy sötét vagy nagyon világos,vagy sárga,ugyhogy igaza va az előttem szólónak hogy hagyd az inteles karit, mert ezt tettem én is,és most sokkal jobb a megjelenités,,szerintem az Ati kártya csak játékokhoz lehet jó,mondjuk azt meg még nem próbáltam hogy milyen vele játszani..Neten sem találtam segitséget az ATI kártya beállitásával kapcsolatosan..
2011. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nemtudom mi olyan nehéz a beállításban. Először mindig az Intel HD-t használtam. Na itt szabadult el a pokol. Színt kellett állítani, hogy jó legyen. Elmentettem 6 helyen, hogy Intel kártyához ezek a beállítások legyenek. Viszont ha indítom a gépet, nem jegyzi meg, ha készenlétből/hibernálásból jön vissza, megint nem jegyzi meg, állítani kell. Kijelentkezek-Bejelentkezek, szintén nem jegyzi meg a beállításokat. Elindítottam egy videólejátszást, rögtön átváltott nem volt jó a szín. Ekkor untam meg, és azóta minden módban, aksiról és hálózatról is a Radeon kártyát használom, amit egyszer beállítottam a színeket, mindent, azóta jó, nagyon ritkán, de inkább soha nem kellett újra beállítani, még a kártya driverének frissítésekor sem. Én komolyan nem tudom, mások miért nem tudják beállítani (mondjuk az Intel kártyát én sem tudom, mert minding elállítódik), de a beállítás még hadján, valaki még a kettő között sem tud váltani.

Nálam bárki bármit mond, a diszkrét Radeon győzött.

2011. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó későn már, de jut eszembe: Nekem Pavilion DV6 van, a kérdezőnek, és neked, 49% - 14:37, Pavilion g6. Nem nagy valószínűséggel, de lehetséges, hogy ekkora beállításbeli különbségek lehetnek a két típus között, és hiába az erősebb kártya, ha nem tudjátok használni.
2011. okt. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!