Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a sims 3 játékot torrentről...

Ha a sims 3 játékot torrentről szedtem le, akkor arra rá megy az eredeti "ambitions"kiegészitő?

Figyelt kérdés

Már megvan a sims 3 játék de nem eredeti, hanem torrentről lett leszedve! Szeretném feltenni a kiegészitőt, de nem tudom feltenni valamiért, mert akármilyet töltökle azt irja ki hogy az windows vistához jo,nekem pedig win 7.-em van!:((

Igy inkább megveszem eresetiben hogy meglegyen de nem tudom, hogy ez igy működne e! :( Meg kell vennem hozzá az eredeti sims 3 alapot is? vagy elég a kiegészitő? Rámegy ugy is??? Kérem aki volt hasonlo helyzetben segitsen!!!

Köszönöm a válaszaitokat elöre is, és a segitségeteket!


:)))


2010. aug. 28. 01:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Rámegy úgyis, hogy nem eredeti az alapjáték, de a kiegészítő eredeti:)
2010. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, sokat segitettél! :)

Üdv!

2010. aug. 28. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!