Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha visszahívok (mindkét...

Ha visszahívok (mindkét félnél visszavonom) egy korábbi üzit messengeren, arról kap értesítést a másik fél?

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Egyrészt csak limitált ideig tudod törölni mindkét félnél, és utána ott lesz helyette, hogy "törölt üzenet".


Illetve előtte már lehet kapott az üzenetről értesítést telefonos push értesítésként, akkor ott már elolvashatta anélkül, hogy láttázva lett volna.

2021. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már nincs ilyen funkció, hogy limitált ideig tudod, most már vissza tudod hívni később is. Már rég elolvasta, túl vagyunk ezeken, azért érdekelne, hogy kap-e arról valamit, ha visszahívom.
2021. júl. 30. 16:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ott marad, hogy “unsent message” az érdekelne, hogy a másik fél arról kap-e bármit, ha visszahívom, vagy csak akkor fogja látni, ha kimondottan odagörget.
2021. júl. 30. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyenről értesítés.
2021. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az összes üzenetemet töröltem visszamenőlegesen. Az egészet hónapokra visszamenőleg. Akkor így sem kap gondolom értesítést (nem is cél, hogy kapjon, nem akarom felhívni rá a figyelmet, csak szép csendben eltűnni az életéből.) Ezért is kérdeztem. Nem reagált semmit úgyhogy vagy tényleg nem kapott értesítést vagy nem érdkekli. 😅
2021. júl. 30. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!