Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10, Értesítések...

Windows 10, Értesítések kezelése? Hogy lehet megnézni ezeket a bizonyos értesítéseket?

Figyelt kérdés

Megjelenik egy értesítés, valami rövid szöveggel, meg azzal a kitétellel, hogy: "További információért kattintson erre az értesítésre".

Aztán, ha rákattintok, semmilyen új információ nem jelenik meg, hanem eltűnik az értesítés, és soha többet nem hozható elő...

???



2021. aug. 2. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tálca jobb alsó sarkában van egy ilyen szövegbuborék ikon oda rákattintasz az összes valaha bedobott értesítést látni fogod.
2021. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt az ikont keresd:


[link]

2021. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha ez ilyen egyszerű lenne, nem írtam volna! Ott csak a friss értesítések vannak. Amik eltűntek, mert "további információért" rájuk kattintottam, azok már nincsenek ott, üres az ablak, "nincsenek új értesítések", ez van odaírva.
2021. aug. 2. 20:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Vmi reklám vagy mi az? Általában ha rányomsz beindít egy alapműveletet, mondjuk megnyitja a gépházat. Nekem a telepítés óta az összes értesítés megvan, csak kikapcsoltam az elő ikonokat azért olyan mintha nem lennének.
2021. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pl. "Az ESET NOD antivírus felhasználói beavatkozást igényel" (csak emlékezetből írtam, de vmi ilyesmi) "További információért kattintson erre az értesítésre". Ha rákattintok, eltűnik, és nem tudom megtalálni (már próbáltam megkeresni, nem sikerült).

És nem csak az itthoni laptopom, a munkahelyi gépem is ezt csinálja, szóval ez a Windows 10 sajátossága lehet. Elég hülye sajátosság, mellesleg, nem csoda, ha utálom a Windows 10-et.

2021. aug. 2. 21:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs ESET NOD a gépen? Akkor valószínűleg egy kátverő vírus az, csak megfoghatta a Defenter vagy szimplán nem jól törtek fel téged. Én tegnap tettem új Windows 10 de nem csinál ilyeneket.
2021. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lépj be böngésződbe és ott töröld a sütiket. A beállítás keresőbe beírod hogy "Böngészési adatok törlése" és kattints a kék gombra (chrome böngészőben)
2021. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6: a kádverő vírus nem tört fel engem...

7: és az mire lesz jó? (úgy értem, a sütik törlésén kívül)

2021. aug. 3. 22:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Arra, hogy lehet egy süti csinálja ezt ha nincs meg a az ESET program. Ha megvan nyisd meg az ESET programot és nézz szét benne, a főképernyőjén jelezni szokott ha baj van. Általkában akkor ha vírust fogott.

Bocsi nem kádverő hanem kártevő :D

2021. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Van ESET antivírus programom.

Az is fontos, hogy mit is akar tőlem ez a program, de most a fő kérdés az értesítések kezelése. Az ESET-es üzenet csak példa volt. Bármi egyéb üzenettel ez történik.

"További információért kattintson erre az értesítésre", katt, eltűnik, nincs további információ, sem üzenet.

2021. aug. 3. 22:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!