Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik gépházat...

Trashboy kérdése:

Szerintetek melyik gépházat vegyem meg a következők közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A mostani gépházamat szeretném lecserélni mert már több gond is van vele. Kinéztem többet is de nem tudok döntésre jutni velük.


1. Be quiet pure base 500dx kb. 38000ft

2. Asus gt501 kb. 46000ft

3. Corsair 4000d airflow kb. 30000ft

(4. Lian li lancoil II mesh) kb. 37000ft


Én eddig a be quiet-re szavaztam de gondoltam hogy raknék előre három rgb- ventit amivel meg már kb 51-re jönne ki. Így sima állapotában akiket megkérdeztem mind azt mondták rá hogy úgy néz ki mint egy légycsapda. Az asuson is gondolkodom mint második lehetőség csak hiába 2cm-el szélesebb mint a be quiet, elég nagynak tűnik nekem pedig nincs akkora nagy asztalom. Mármint elférne rajta, de nem biztos hogy jól nézne ki egy akkora asztalon egy "szekrény". A corsair 4000d szerintem önmagában elég rondácska de 3 rgb ventivel már jól néznek ki. Szerintetek ezek közül melyik néz ki jobban? Leginkább a be quiet és az asus között gondolkodom.



2021. aug. 11. 06:40
A kérdező szavazást indított:
Be quiet pure base 500dx
Asus gt 501
Corsair 4000d airflow
Lian li lancool ii mesh
10 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!