Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sokat szamit mac-ek eseteben...

Sokat szamit mac-ek eseteben a ram?

Figyelt kérdés
Macminit szeretnek vasarolni, de nemtudom, hogy 8 vagy 16 gbos verzio erne meg jobban. Programozasra kellene

2021. aug. 11. 22:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Jaj, ne hívjunk már egy data scientist szoftverfejlesztőnek légyszives :D

Elhiszem, hogy nálatok a cégnél ilyen munkákra Mac-et adnak, mert pythont pötyögni jó az is, de egy Java, C, C++, .NET fejlesztő mikor fog Mac-en szerencsétlenkedni?

2022. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ember neked tényleg nincs fogalmad a nyugati szoftveriparról. Nézz már meg BÁRMILYEN videót, tutorialt stb. ami Amerikából jön, MINDENIINEK MacBookja van.


Nem, nem csak “Pythont pötyögünk”, a mi egységünk speciel Go-ban is fejleszt, a frontendünk pedig TypeScriptben íródik. Ez már fejlesztésnek számít szerinted?

2022. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Most bocsi, de erre ugyanazt tudom mondani: Typescriptet, meg Go-t pötyögni bármin lehet. A szó szoros értelmében bármin. Értem én hogy ilyen kis fancy weboldalakat nagyon királyul össze lehet dobálni Mac-en, de kb. önszopatás egy üzleti szoftver fejlesztését ezen végezni.


Elég videót néztem, nagyon kevésben használnak Mac-et, de ha a statisztikáknak sem hiszel, akkor minek vergődök én itt? Értem én, hogy a te buborékodban mindenki, mindenhol Mac-et használ, az én buborékomban meg senki (Németországban sem, annál nyugatabbra nem voltam munka ügyben), de ez totál irreleváns.


Most ha a kérdező későbbi kommentjeit nézem, akkor sikerült megvetetni vele egy olyan Mac gépet, amit Java fejlesztésre szeretne használni. Hát, most mit mondjak...

2022. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A stack overflow developer survey 2021 szerint a fejlesztők 25%-a azaz negyede fejleszt Macen, ami nagyon sok, ha belegondolsz, hogy egy drága prémium gépről van szó, amelyet a szegény országokban egyszerűen nem tudnak megvenni a fejlesztők.

[link]

2022. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!