Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megnyitok egy full screenes...

Megnyitok egy full screenes játékot, CSGOT, MTAT, ledobja, Több féle trükköt kiprobáltam egyik se segitett, van windowsom amit haverom adott valami crackelt programmal, de érdekes, Mivel a RUSTal nem csinálja ezt ?


#Windows hiba #Minimalize #Windows always minimize my game #Minimalizálja a játékot a windows #Windows buggfixer #Buggfixer
2021. aug. 22. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendszergazdaként futtatod őket? Eseménynaplóban nézz rá, talán van hiba. AMúgy látom fut a defender, az is okozta nekem már ezt a jelenséget.
2021. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 videoban láttam hogy chekkoljam le az egész gépet ezzel, btw nem müködött,és a registry editor sem. És egyébként rendszergazdaként sem müködik.
2021. aug. 22. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Zárd be a többi progit, úgy is próbáld meg
2021. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!