Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elutasította valaki az ismerős...

Elutasította valaki az ismerősnek jelölésemet facebookon. Már nem tudnám újra bejelölni. Ez mindig így van mostmár hogy nem lehet újra jelölni az illetőt? Ő be tudna engem jelölni így vagy már ő sem jelölhetne engem ismerősnek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 16:41
 1/2 anonim válasza:
82%

Nem, ez nem így van most sem.


Ez azért van, mert:

vagy úgy állítottad be

vagy ő tiltott le téged.

vagy úgy állította be, hogy ne jelölj be ismét.


Velem is megtörtént és megkérdeztem valakit, aki ezt válaszolta nekem, amit most írok neked.

2021. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejelöl téged valaki ismerősnek és te elutasítod a jelölését az illetőnek, akkor a Facebook automatikusan 1 évre leblokkolja a számára, hogy ő a te profilodat jelölgesse. Mivel ismerősnek jelölés a neve és az elutasítás azt adja a Facebook tudtára, hogy nem ismered ezt az illetőt, aki téged ismerősnek jelölt és ezért utasítottad el a jelölését.


Ez a kitétel azért lett a Facebook alapelveiben létrehozva, hogy mindenféle jött-ment ne tudjon zaklatni.

2022. febr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!