Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért megy mindig hamar...

Miért megy mindig hamar tönkre az egerem?

Figyelt kérdés

általában 3-4 ezerért veszek, de durva, hogy 4-5 hónapig bírják csak.


legutoljára májusban vettem vezeték nélkülit, és most ment tönkre.


nem tudom, lehet e attól, hogy eléggé rányomom, meg erősen fogom.



2021. aug. 31. 14:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Olcsó húsnak hig a leve.

Ha meg játszol ne csapkodj, semmi rage, es ne szoritsd az egeret mintha meg akarnád fojtani.

9 eve hasznalom ugyanazt az egeret, Mx 518, valami 12 ezer volt.

Te ha evente 2x cserelsz egeret, akkor hany ezret dobtal ki eddig az evek alatt?

2021. szept. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

„Te ha evente 2x cserelsz egeret, akkor hany ezret dobtal ki eddig az evek alatt?”


:D


gondolod, h ez egy 20 éve fennálló probléma? az utóbbi 1-2 évben egészségi problémáim vannak, és sokszor túl erősen vagy túl gyengén fogok még emiatt + elkezdtem olcsó vezeték nélküli egereket venni.

nem szoktam ütni az egeret, még játszani sem.


ezért kérdeztem, h okozhatja-e erős szorítás., vagy egyszerűen xar egeret veszem, de úgy tűnik, mindkettő együtt okozza.


amúgy se értem a matekot. ha mondjuk évente 2-t dobok ki, akkor is csak 20at veszek 10 év alatt.

2021. szept. 1. 14:11
 13/13 anonim ***** válasza:
#8: Próbálj majd ki egy vezeték nélküli Logitech-et, meg fogsz lepődni!
2021. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!