Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az 8 eres UTP kábel száljainak...

Az 8 eres UTP kábel száljainak mi a szerepük, milyen adatot visznek? Intetnet LAN mind a nyolcat használja?

Figyelt kérdés

2 a 8-ból szakadt lehet 6 szál elég lenne, hogy oldjam meg, mert nincs net?


Valahol régen hallottam, hogy csak 4-et használ, lehat pont azok szakadtak ami lényeges lenne?



#internet #utp #LAN #Segítsetek légyszives!
2021. szept. 8. 04:45
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm mindenkinek a kitartó segítségét!


Sajnálom, Sajnos így jártam!


Minden jót nektek!

2021. szept. 10. 11:28
 22/25 A kérdező kommentje:

Csak azérz emltem ki, hogy nemsikerült!

De köszi mindenkinek!

2021. szept. 11. 17:43
 23/25 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szakadt, nem csak rosszul van krimpelve és nem érintkezik? Ha tényleg szakadt, akkor meg lehet azt próbálni, hogy a két végeinél elkezdesz levágni kisebb hosszokat, hátha ott van valahol a szakadás és sikerül kiiktatni. Persze ha ráhagyással húzták be a kábelt annak idején. Mielőtt ledugóznád, értelemszerűen mérj rá az erekre, ne pazarold feleslegesen a dugókat.
2021. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Újra krimpeltem , szakadt 3 szál
2021. okt. 6. 06:08
 25/25 A kérdező kommentje:

Megbuktam, sajnálom!


Már ez sincs, nekem!

2021. okt. 7. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!