Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Másnak is csinált ilyet az...

Másnak is csinált ilyet az iMacje? Hány éves/hónapos volt akkor? Rendbejött valahogy, vagy valamilyen vírus volt, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Novemberben lesz 2 éves az iMacem. Tavaly elkezdte azt, hogy amikor meg akartam nyitni egy új lapot, totálisan lefagyott, vagy 5 percig vártam, hogy megnyíljon. Ez tartott kb. 2 hónapig. Aztán idén is előjött ez, akkor max. 3 hétig tartott, viszont most újra nagyon lassú, pedig máskor maximum 5 másodperc alatt felhozta. Ami a furcsa, hogy ha mondjuk egy oldalon rákattintok egy hirdetés szerű valamire, akkor azonnal kinyílik, és mostanában úgy nyitok új lapot.

Mellesleg mindig ugyanazokat az oldalakat használom mindig, szóval nem hiszem, hogy az lenne a baja. Vírusos se lehet, mert sosem kattintottam olyan dolgokra, mint pldául az msn-es vírus. Van valakinek tippje, hogy ez mitől lehet?


2010. aug. 31. 14:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!