Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xp m van! Egyszer csak bejöt...

Xp m van! Egyszer csak bejöt ma 1 program vmi pc repair eltünt a hátterem nemtudom megnyitni a feladatkezelőt az össszes fájlom le lett rejtve meg ieneek ez mi vírus vagy trójai vagy mi?

Figyelt kérdés
És ma újratelepítettem de csak 1 particiót ! és 2 óra mulva megint ugyanaz !!!!! mit tegyek???? mindent elrejtet először azthitem hogy törölve lett miden de megvan csak rejtve minden ! és a nod nemsimeri föl hiába keresem !!!!
2011. aug. 29. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Miért teszed fel ugyan azt a kérdést kétszer? Amúgy meg töröld le a Nod -ot, mert határ sz*r, használj valami olyan programot, amit vírusirtónak lehet nevezni, például az AVG -t.

2011. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rendszer-visszaállítás kikapcsolása, majd CSÖKKENTETT módban, hálózat nélkül!!

Teljes víruskeresés, és IRTÁS! a meglévő, naprakészre frissített (6419 a legújabb adatbázis verzió)NOD-al...

megoldhatja a problémád.

Én előtte, még lefuttatnák, egy naprakészre frissített, MalwareBites Antimalware programot, TELJES víruskereséssel, amit talál, karanténba teszi! ott jó helyen van. Ami a lényeg, hogy nem akad össze a NOD-al! nyugodtan használhatod mellette.

2011. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha ez a NOD nem valódi licenszes (nem vetted meg, vagy nem újságkódos), akkor trójai ménes legelészik a gépeden. ESET-NOD fizetős védelem, aki ingyen akarja használni, annak valamilyen ázsiai hamis szerverről frissiti magát. Amíg le nem tiltja a Sicontact (gyártó).

Ha nagyon fertőzött, akkor jobb újratelepíteni a Windows-t.

2011. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Énis vmi trójaira gyanakszom mert a nod szart sem talált nemértem mért most föltettem amit javasoltál a malwarte bitest az keres most de még semii....
2011. aug. 29. 20:06
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
öszi bár ezt mire véggicsinálom mind 1 ha újrarakom az xp t...
2011. aug. 29. 20:16
 7/10 anonim ***** válasza:
közben a NOD adatbázis frissült, a legújabb: v.6420
2011. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel próbálkozhatsz még [link]
2011. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Reagens válasza:

Szia ! Nekem is megtörtént ez a probléma tegnap este ! Teljesen tönkre tette a gépemet de a megoldás egy Norton AntiVirus volt. Tök mindegy milyen . Licensz nélküli is jó !

Safe Mode-ban elindítod a gépet és Norton segít.Azt követően magadnak vissza tudod állítgatni a vírus által elrontott személyes beállításaidat !

(Én személy szerint ujra telepítettem a gépet. Tökéletes megoldás lett. )

2011. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden netes progiban van hitelesítés. Ezekre támad az a mocskos perzsa hacker! SSL/TSS van a levelezőkben, de a böngészőkben is, ha TCP/IP-t használsz (mobilnet), akkor még nagyobb veszélybe van a géped. ESET-NOD használja a DNS mérgezés elleni védelmet, a többiről nem tudom. Nálam nem tudott komoly bajt okozni.

[link]

2011. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!