Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "2 az 1-ben laptop" tanulási...

"2 az 1-ben laptop" tanulási célokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemsoká továbbtanulok építőipari suliban, ahová kéne nekem egy gép, ami könnyű, és viszonylag kisebb, mint egy rendes laptop. Jelenleg egy Dell laptoppal rendelkezek, de az kezdi felmondani a szolgálatot, és nem is lenne megfelelő. Így hát keresek egy olyasmi laptopot, mint az Asus transformer bookok. Tudnátok nekem ajánlani?

Lehetőleg nagyobb háttértárral kéne rendelkeznie, 4GB RAM-ot elvárnék tőle, és ha lehet Win10 op rendszer fusson rajta😅

Tudom sokféle ilyen kérdés van, de egyszerűen nem találok rendes választást.



2021. szept. 19. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mire akarod használni?
2021. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát aranyos vagy a 4GB RAM-mal, de az tíz éve volt valamirevaló. 8 alá ne adj, főleg, hogy nyilván építőipari suliban sok tervezéses programnak kell rajta futnia.


Árat nem írtál amúgy.

2021. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

i3/Ryzen 3 vagy i5/Ryzen 5

8GB RAM

250-500GB SSD(!) - rengeteget dob a rendszer teljesítményén


Ez alatt biztos nem vennék laptopot. Az építőipari iskola miatt még elgondolkodnék egy normális videokártyán is.

2021. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Jegyzetelésre, tervezéses programokra ritkábban

#2 Jelenlegi gépemben 2GB RAM van, annál csak jobb lehet😅 Hát nem tudok árat belőni. Nem szeretnék 200k-nál nagyon többet fordítani rá 😅

#3 Az i3 is bőven elég nekem. Az SSD hasznos kitétel lenne, de nem életfontosságú.

2021. szept. 19. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Tervezést ennyivel felejtsd el!
2021. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!