Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik ez az online játék?

Nemhulyeség kérdése:

Melyik ez az online játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még vagy 4-5 éve mikor nagyba ment a Farmerama meg a GoodGameEmpire találtam egy játékot ami arról szólt, hogy egy barlangszerű helyen kellet bővíteni a területet és ezzel új szobákat nyitottam meg amivel más más tevékenységeket végeztem.

Ha jól emlékszem goblinok voltak a barlangba aztán lehetett ételt készíteni + katona goblinokat szerezni ésazokkal más playerekkel csatázni, illetve dekorálni a szobákat stb.

Kinézetbe fentről látszódtak a szobák.

Ha valaki esetleg tudja a játék nevét kisegíthetne.

Előre is köszi.



2021. szept. 24. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyba mentek a nagy farmerjátékok mi? Meg barlangszerű létesítmények, furcsa kreatúrák. Mindenféle koldus, árus emberek?
2021. szept. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor még nagyobb kereslete volt pl annaka 2 online játéknak amit írtam mint manapság, meg már akkortóp pörgött fel ez hogy egyre t{bb játékot adnak ki és megbontotta a régi játékok közösségeit.
2021. szept. 25. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyen furcsa mítoszok, bazári kereskedők, űrhajós utazások?
2021. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem jutottam benne sokáig de a sztorinak vol ilyne része hogy ki választhattam x tárgyat amit elő állitottak a goblinok és azt az embereknek adtam el a történet szerint

szerintem ez a bázis fejlesztésen túl nem ment volna extrákba át mint ahogy pl az empire se

2021. szept. 25. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Goblin kreatúrák által hajtott gőzmozdonyok, furcsa ásatások, kereskedelmi gócpontok?
2021. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!