Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lassan megtelik a dropbox...

Lassan megtelik a dropbox tárhelyem és szeretném bővietni. A kérdés az lenne, hogy ha bővitem csak pl 50 GB-re és 45 GB már fel lesz használva belőle, de lejár az egy év amennyire befizettem, nos akkor a feltöltöt fájlok meg minden törlődni fognak?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy hogyan müködik ez a dolog. Vagy ha befizetem pl 50 GB-re akkor mindegy ha lejár az egy év a cuccaim meg minden ami pl 45 GB-re voltak feltöltve ugyan úgy megmaradnak majd és csak a maradék 5 GB tárhely veszik oda? Elég frappáns kérdés... elnézést ha kicsit érthetetlen nem tudtam jobban összefogalmazni. Köszi a segitséget előre is.

2021. szept. 28. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Lap alján leírják az ingyenes verzióra visszaváltás következményeit.


Fórumkomment 2 éve:

"Nothing happens to your files when your subscription expires. At most, if you're over your storage quota when your subscription expires you simply won't be able to sync your files, but they'll remain accessible through the Dropbox website. Your files are not deleted or removed from the account.

If you're no longer seeing your files, something else is the cause.

"

[link]

2021. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem, én már vagy 2 éve lemondtam a pénzes előfizetést, de amit akkor feltöltöttem még mindig ott van (közel 1 TB), csak (nyilván) nem tudok többet feltenni. Időnként jön egy email, hogy "your dropbox has stopped syncing" de kb. ennyi.
2021. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaja értem, akkor nem vész kárba az oda feltöltött cucc, csak nem tudsz tovább feltölteni. Igen gondoltam, hogy le van irval angolul, csak sajnos nagyon gyenge az angolom :s. De mindezek mellett, köszönöm a válaszotokat és egyben a segitségeteket is.
2021. szept. 28. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!