Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám újból üzembe...

PaSe3 kérdése:

Hogyan tudnám újból üzembe helyezni a nyomtatómat, mert elkövettem azt a hibát, hogy töröltem minden ikont a vezérlőpultból?

Figyelt kérdés
A nyomtatóm ikonja azt írta, hogy nincs összeköttetés (ekkor még alatta volt a kéz jel). Egész egyszerűen csak rá kellett volna kattintanom az online módra, de ezt akkor még nem tudtam. Erre én hülye töröltem, majd újra telepítettem, de ekkor már kéz jelet nem jelzett alatta. A többi ikon törlése meg onnan jött, hogy a telepítő CD-m azt írta ki (az első telepítéskor is -csak ez akkor kiment a fejemből), hogy a kábelek nem stimmelnek (pedig igen) vagy egy másik nyomtató van használatban. Van egy szoftveresen üzemkész nyomtatóm, csak éppen nyomtatni nem tudok, mert nem tudom odabiggyeszteni a kéz jelet! Most mitévő legyek?
2010. szept. 1. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Na akkor kezdjük az elejétől,ezt írod :

" Hogyan tudnám újból üzembe helyezni a nyomtatómat, mert elkövettem azt a hibát, hogy töröltem minden ikont a vezérlőpultból? "

Honnan és mit töröltél,mert a vezérlőpultból biztos hogy nem töröltél egy ikont sem.

2010. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MaXXeGee ***** válasza:

Most kéz jel vagy kézi jel? Mert mind a kettő mást jelent. Amúgy a legegyszerűbb, ha tudod, mikor követted el ezt az "okosságot" akkor a rendszer-visszaállítást javaslom. visszaállítod egy olyan időpontra, amikor bég biztosan jól működött, és nem kell keresgélni, mit és honnan töröltél telepítettél ... mondhatni a windows "hülyebiztos" :P Ha ehhez segítség kell, azt jelezd!

üdv: Pingipang

2010. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!