Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP Deskjet 1000 (J110 series)...

HP Deskjet 1000 (J110 series) nyomtatómat nem tudom feltelepíteni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
(Windows 7 Ultimate 32 bit) Az operációs rendszer felkészül az eszköz telepítésére. Ennél a résznél jön ki az, hogy a telepítés nem sikerült. Mindent úgy csináltam, ahogy az a mellékletben szerepel.
2011. jún. 25. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyomtató driverét feltelepítetted? Amit kaptál hozzá a boltban, azt a CD-t kell.
2011. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amit kaptam cd-t hozzá, azzal próbáltam először, de az illesztőprogram telepítésénél kilép. Leszedtem már a hp.com-ról is a drivert, ugyanaz a gond.
2011. jún. 27. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Windows XP-re van illesztőprogramja, Windows7-re nincs. Meg kellene kérdezni a HP-től.
2011. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KnYghT ***** válasza:

húzd le a nyomtatót a számítógépről

telepítsd a drivert és amikor kéri a nyomtatód akkor dugd neki be

2011. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!