Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pc-n, böngészőben hogyan...

Pc-n, böngészőben hogyan tudom beállítani, hogy minden megnyitott oldalon nagy betűvel kezdje a mondatot?

Figyelt kérdés
Most chrome-ot használok, de nem találok ilyen beállítást. Van esetleg olyan böngésző, vagy a Chrome-nak olyan kiegészítője, amivel be lehet ezt állítani ugyanúgy, mint pl telefonon is, az androiddal?

#böngésző #Google Chrome #Chrome mondat eleji nagy betű #Automatikus nagy betű böngészőben #Böngésző beállítása #Chrome böngésző beállítása
2021. okt. 3. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jól értelmezem-e a kérdésedet: jegyzetelni szeretnél Chrome böngészővel, ahogy itt [link] is leírják a Papier [link] addon bemutatásában?
2021. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt a Windows-ban kell beállítani, nem Chrome-ban.
2021. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Utolsó, segítesz, hogyan?


Nem jegyzetelni szeretnék amúgy, hanem egy egy honlapon, ha írok, akár fb-on, hogy érthető legyek, ott kezdje magától a mondatokat nagy betűvel, mint pl telefonon is, ahogy van, hogy bármit megnyitok, akár itt is, nagybetűvel kezd egy pont, vagy felkiáltó jel után.

Remélem érthető amit írtam.

2021. okt. 3. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:

OK, így már értem.

Nem tudom milyen géped van, de érintő képernyős windowsnál van ilyen beállítási lehetőség:

gépház > eszközök > gépelés > érintőbillentyűzet > mondatok kezdése nagybetűvel

2021. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!