Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valószínűleg letiltott valaki...

Valószínűleg letiltott valaki Facebookon, mégis tudtam neki üzenetet küldeni?

Figyelt kérdés

A profilját már nem látom, de a Messengeren elküldött üzenetek hibaüzenet nélkül elmentek. Ugyanakkor az üzenetek státusza "elküldve" marad, nem kapja meg, illetve nem olvassa el az üzenetet.


Ez mit jelenthet? Valamiféle spam-ban köt ki? Van rá esély, hogy elolvassa? Meg lehet ezt kerülni?



2021. okt. 3. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Felfüggesztette a profilját és csak az üzenet rész, azaz a messengert hagyta nyitva.


Ha ismerősöd az illető, akkor ha a profilját felfüggeszti és csak a messenger nem zárul le, akkor a chatben nála az van írva legfölül az adatainál, hogy:

Az ismerősöd volt a Facebookon.


Ha pedig nem volt az illető az ismerőseid között, akkor meg az van írva:

A Messengert a Facebook nélkül használja.

2021. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem volt ismerősöm. Nem tudom, hogy így egyáltalán le tudott-e tiltani. Lehet, csak elrejtette a profilját előlem és csak a Messengeren tiltott le?

De akkor meg miért "Elküldve" az üzenetem státusza.

2021. okt. 3. 22:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem látok ilyesmiket kiírva sehol.
2021. okt. 3. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az illető nem volt ismerősöd, ettől függetlenül le tud ugyanúgy nyugodt szívvel tiltani, ha valami olyasmit csináltál.


De ha a profilját nem adja ki a kereső, de a messengeren tudsz neki írni, akkor csak a profilját függesztette fel és sokaknak a messenger attól még az nyitva marad.


És azért csak elküldve van nála az üzeneted, mivel nem azt a profilját használja, amit éppen felfüggesztett, így most nem tudja megnézni az üzenetet, amit messengeren írtál neki.

2021. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!