Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell rendszervisszaállítá...

Hogy kell rendszervisszaállítást csinálni tegnap este 10 óra körülre? akkor még működött a shift, vagy nem tudom, mikor léptem be utoljára, de tegnap este még nem volt a shiftre panaszom. az azóta keletkezett doksikat már átmentettem pendrivera.

Figyelt kérdés

windows 7

asus laptop , 11 éves

ja meg még majd megnézem ezeket a letöltős izécskéket hozzá, hogyha valami elavult, akkor frissíteni, előbb elkezdtem az eset online scannert, de újraindítottam, hogy hátha működik, ki-be pipálgattam a beragadó billentyűket előtte a vezérlőpultban



2021. okt. 9. 13:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
valoszinuleg usb-s billentyű lesz itt a megoldás
2021. okt. 9. 14:38
 12/20 A kérdező kommentje:
meg még azért a virusirtást majd lefuttatom végig
2021. okt. 9. 14:38
 13/20 A kérdező kommentje:

a másik kérdésnél megosztották ezt, hogy windows keresőjébe be kell irni

Ha nagyon hiányzik a kettőspont meg a zárójel:


Win > beírod: osk > Enter


és ez tök jó, ez nekem tökre tetszik, ide is beírom már,hátha valakinek hasznos lesz még:)

2021. okt. 9. 14:43
 14/20 anonim ***** válasza:

"ezt az aksis dolgot ezt nem csinálnám"


Pedig ezzel sokkal kevesebbet ártanál gépnek, minthogy "kiszedted" a Shift billentyűt. (csak egy teljes áramtalanítás lenne azzal, hogy kikapcsolod, kihúzod az adaptert, kiveszed az akksit, nyomod a bekapcsoló gombot, akksit visszateszed, adaptert rádugod és bekapcsolod)

2021. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

okés, majd lehet,hogy megnézem, köszi:)

remélem ezt azért vissza tudnám rakni, ha megtalálom és sikerül kiszerelni:)

2021. okt. 9. 14:48
 16/20 anonim ***** válasza:

ASUS PRO5DIJ User Guide Manual Operating Instructions [link] az 5. oldalon láthatod az akku kivételét.

Bizonyára videós segédlet is létezik hozzá: https://www.youtube.com/watch?v=btF05kq847M

2021. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

huha,nagyon köszönöm,majd meg fogom nézni, és akkor megpróbálom lehet, de szerintme nem most,meg már tényleg úgy vagyok,hogy veszek újat,meg most ezzel nem akarok másokra ráutalva leni,ha ezt is olyan bonyolult visszarakni, mint egy billentyűt mondjuk, és nem könnyű minimum mint egy szimkártyát egy telóba belerakni, de tehát meg fogom nézni, sőt a felsőbb linket most meg is nyitom, lehet,ogy márt most az alattalévőt is

szal majd csekkolom, és nagyon köszi

amúgy van itt egy számítógépes szaküzlet, van új billentyűjük is, meg szerelnek is, szóval majd nézek el feléjük, új billentyű ügyében mindenképpen, szereltetni szerintem nem fogok

2021. okt. 9. 15:00
 18/20 A kérdező kommentje:

az a baj,h ezek drágák, 2670 a legolcsobb de nembaj,jo lesz

de még lehet,hogy össze tudok koldulni magamnak egyet ismerőstöl hátha neki van, de lehet,hogy venni fogok

2021. okt. 9. 15:02
 19/20 anonim ***** válasza:
Az osk-t ki tudod tűzni a tálcára, mikor meg van nyitva: jobb klikk a tálcán lévő ikonjára és rögzítés a tálcán, és onnan egy kattintással indíthatod, ha szükséged van rá.
2021. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszcsi
2021. okt. 9. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!