Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor válik elérhetővé Magyaro...

Mikor válik elérhetővé Magyarországon is a Windows 11 a Windows updadte-en keresztül?

Figyelt kérdés
A nyelv az nem érdekel, eddig is angolul használtam. Tudom, le lehet tölteni a Microsoft oldaláról is, de inkább megvárnám a hivatalos érkezést.
2021. okt. 9. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Mert a Microsoft oldaláról leszedve az félhivatalos vagy mi ? :D
2021. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem így értettem. :)
2021. okt. 9. 22:58
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Hivatalosan már megjelent a végleges verzió az összes nyelven, csak rajtad áll hogy megvárod, amig felajánlja a Windows Update a frissítést, vagy leszeded te manuálisan a Media Creation Tools -al.


Az, hogy nem ajánlja fel mindenkinek azonnal a frissítést, ahhoz lehet köze, hogy akkor szénné lenne terhelve az összes MS letöltő szerver.

Valamint ha mégis lenne benne valami fatális hiba, akkor nem rögtön százmilló gép válna instabillá, hanem annak töredéke. És időben vissza tudnák hívni a frissítést.

2021. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan arról volt szó hogy januártól kezdik teríteni wu-n keresztül..
2021. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!