Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S Ki szeretném kapcsolni...

S. O. S Ki szeretném kapcsolni a számítógépet, de nem kapcsol ki mint régen hanem újraindul. Hol kell beállítani?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Nem tudom kikapcsolni, nem tudom mi lett vele. Nagyon megköszönöm aki segít, mert tényleg nem tudom kikapcsolni. :(
2010. szept. 1. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A póvergombbal próbáltad, vagy mivel? És mi az, hogy régen? 1992-ben, vagy mint tavaly?
2010. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam a powert, de úgyan úgy újraindul. A "régebben" azt úgy értettem hogy csak most csinálja ezt eddig nem csinálta. Bocsánat a fogalmazásért csak gyorsan írtam, meg ideges is vagyok miatta.. :(
2010. szept. 1. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Windows XP-n jött elő az oprendszer ellenőrzése [tehát hogy eredeti-e a Windows-om] után kb. 6-7 hónappal [nem volt eredeti a Windows] Persze lehet hogy vírus is közrejátszott. Rányomsz a kikapcsolásra, kilép a számítógépet fullra, aztán fekete képernyő és újraindul a felhasználóválasztásig. Újra kell telepítened a gépedet. Ha nem tudod hogy kell egyenlőre kihúzod a konnektorból a gépet, vagy hosszan nyomod a bekapcsológombot. A konnektoros lehetőség NEM megoldás, mert károsítja a hardware-eket. Ajánlom hogy minél előbb telepítsd újra a gépedet!
2010. szept. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Igyekszem orvosolni a próblémát!
2010. szept. 2. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!