Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet letölteni JÓ telepít...

Hol lehet letölteni JÓ telepítőprogramot a Canon PIXMA iP 1600-as nyomtatómhoz?

Figyelt kérdés
Már vagy ezer programot töltöttem le és egyikkel sem tudom beindítani a nyomtatómat, folyton azt írja ki, hogy a tinta kifogyott. Képtelenség, mert tegnap és ma lett a két patron újra töltve. Segítsetek kérlek...
2010. szept. 2. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az, hogy nem szabad Canon-ba újratöltöttet rakni. Nekem is Canon van és én is ezen törtem a fejem. Vettem egy gyárit aztán azzal rögtön jó lett. Ezután utángyártottat fogok csak venni. újratöltött hülyeség hidd el
2010. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki kell kapcsolni a tintaszintfigyelőt,egyébként nem fog nyomtatni mert úgy érzékeli hogy üresek a patronok és nem fog nyomtatni.
2010. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A canon.hu-ról letölthetsz mindenféle telepítőt, de a Canon nyomtatókba chipes patront kell cserélni. Ha nem, akkor ki kell kapcsolni a tintaszint figyelést.
2010. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a problémát NEM a telepítő program okozza (tapasztalat)

az oka: az ÚJRATÖLTÖTT PATRON-ban keresendő

(érzékeli hogy nem eredeti gyári töltésű patront akarsz használni, és ezért letiltja a működést)

... nem jelezted az operációs rendszered tipusát, amire a szoftvert keresed

(nem mind 1!)

innen letöltheted az eredetit:

[link]

az ---> aomwin110ea23.exe -re kattintva!

4174.33 KB

elfogadod a licenszszerződést (i accept elé a pipa be) majd, klikk a Download software gombra. be jön 1 új oldal, kicsit vársz majd megjelenik a köv. párbeszéd panel:

[link]

itt klikk a Futtatásra!

2010. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,közben egy haverom szólt,hogy poton pénzért tud rendelni bármilyen nyomtatóhoz patront :)
2011. jan. 18. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!