Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csatlakozik le a laptop...

Miért csatlakozik le a laptop a netről?

Figyelt kérdés

Az 5 éves Asus laptopom random időközönként minden előzetes dolog nélkül lecsatlakozik a wifiről, és újra kell indítanom hogy visszajöjjön. Ez mitől lehet?

Korábban csinálta már ezt de aztán abbahagyta. Most pedig újra.

Egyéb probléma nincsen, ujraindítás után minden megy tovább normálisan, csak ez elég irritáló tud lenni ha mondjuk pont egy olyan dolgot csinálok amihez kellene a net pl.



2021. okt. 23. 18:19
 1/5 anonim válasza:
Nekem is asus, 2 eves es ugyanez,csak nem kell ujrainditanom,hanem ra tudok csatlakozni... Kivancsi vagyok, h mas mit mond erre
2021. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet ez ilyen asus jellemző.. a fene tudja😅
2021. okt. 23. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
eszközkezelő > hálózati kártyák > wifi kártyád (wlan, wireless) > kattins rá duplán > energiagazdálkodás fül > gép kikapcsolhatja ezt az eszközt... > pipa ki > OK [link]
2021. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én inkább a csatornaváltásra/módváltásra gyanakszom.

Nem tudom pontosan mondani, hogy winen hol van, mert nem azt használom, de az biztos, hogy eszközkezelő, válaszd ki a WiFi kártyád, és állítsd be 802.11ac-re, feltéve, ha támogatja a laptopod az 5ghz-es wifit.

2021. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Koszi a tippeket !!! :))) (1.v. vagyok)
2021. okt. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!