Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Security kamera mért nem...

Security kamera mért nem konvertálja olyanra a videót, mint a tutorialban?

Figyelt kérdés

szóval letöltöttem a security kameráról a tartalmat és AV kiterjesztésű fájlt kaptam


elvileg a kamera rögzítővel kell, lehet átkonvertálni MP4-be


https://www.youtube.com/watch?v=rPJyK9_x_SY


0:40-1:20ig


és nálam nagyon gyorsan végigkonvertálja

a 311 MB-os fájlból kapok a konvertálás végére egy lejátszhatatlan 400 kb-os mp4 fájlt, tehát nem jól konvertál


mi lehet a baj?


2021. okt. 25. 15:08
 1/7 A kérdező kommentje:
lejátszót egyebet nem találtam az AV fájlhoz, ezért gondoltam átkonvertálni
2021. okt. 25. 15:10
 2/7 anonim válasza:
Ha megvan ez az AV fájl neked, akkor vidd fel laptopra vagy gépre (amid van) és online konvertálóba konvertáld át. Én mindig ugy csináltam akármit akartam konvertálni át egy adott fájlkiterjesztésből egy másik, mindig beírtam google-be hogy "(az adott fájlkiterjesztés)" to "(a másik fájlkiterjesztés, amibe akarod konvertálni)". Nekem mindig beváltak ezek az online konvertálók, alapos, lassú, de precíz konvertálást csinálnak, konvertálás után pedig letudod tölteni.
2021. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
másikba*
2021. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A lassú munkát úgy értsd, hogy nem összehányja, hanem normálisan megcsinálja a konvertálást.
2021. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

azt már próbáltam, nincs ilyen online konvertáló, legalábbis nem találtam


igen, a gépen van letöltve a fájl

2021. okt. 26. 17:26
 6/7 anonim válasza:
Hát akkor nem nagyon tudom mit kéne csinálni. Én mindig online konvertálóval konvertáltam mindent.
2021. okt. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor küldj már egy konvertálót...
2021. okt. 27. 09:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!