Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus p5ql pro, egy intel dual...

Laczkó istván kérdése:

Asus p5ql pro, egy intel dual 2 core 2.8Ghzes,2giga ram, nvidia geforce 8600gt 512mb. Win 7 32bit. Jó volt 5hónapon keresztül amikor utorrentett futtattam akkor elkezdtek akadnia filmek. Mozzila, másolás meg igy gondolkodik. Lehet vinyóval van a baj?

Figyelt kérdés
Aztán vettem plusz 2giga ramot immár lett 4giga ramom. Felraktam 64bites win7et és ugynaz a bajom lassu a gép. Kifagy(vagyis a homokora forog) aztán eltelik 1perc megint jó. Lassu szar... Pedig formáztam a c-t. Meg a d particiót is. Ami eg ywstern digital 160gigás. Van még egy samu 300asom ahoz nem nyultam. Kérdés mitöl akadhat mint a szar?
2010. szept. 2. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

memória hiba, túlmelegedés, egyéb hardver hiba, nem megfelelő driverek.


futtass le egy memtestet mindenekelőtt

2010. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Milyen tápod van? (Márka, típus, teljesítmény)
2010. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kivettem a 2giga ramot amiket vettem, ugyanúgy akadt szóval nem ram hiba lesz. mert mondom eddig ment a régi 2vel. driverek legfrisebbek gyártóhonlapjáról szedtem őket.

Tápom: Coolink cp-5012p 500Watt

2010. szept. 4. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!