Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csökken folyamatosan a...

Miért csökken folyamatosan a C meghajtó tárhelye?

Figyelt kérdés

Újra lett telepítve a gépem, felraktam rá mindent amire szükség volt, stb.


Volt a C meghajtón olyan 180 GB kb. Fel kellett telepíteni pár programot egyetem miatt, fel is raktam őket, akkor lement 173-ra. Egyiket le is töröltem rendesen vezérlőpultból, akkor felment 175-re, most viszont azt vettem észre, hogy egyfolytában csökken a hely. Először csak lement 173-ra, majd 172-re, de köztük telt is el idő. Viszont egyik nap lement 171-re és minden nap azóta mikor bekapcsoltam a gépet, lement 1 GB-tal, így most 166-on áll. Nem frissített a gép, nem telepítettem semmit, nem mentem semmi olyan oldalra, hogy vírusos legyen. Éppen ezért idegesít, hogy lemegy. Ha már 175-ön volt, akkor el is várnám, hogy maradjon 170 fölött, de most már idegesít. Ezzel szemben a D meghajtón stabilan mindig megvan a 230 szabad hely.


Tehát két kérdésem lenne. Miért csökken le folyamatosan a hely? Hogyan lehetne megakadályozni ezt, hogy újra annyi legyen, mint előtte?



2021. okt. 29. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress rá a beállításokban, hogy delete temporary files, vagy indítsd újra a gépet!
2021. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja igen és lemezkarbantartóval is letöröltettem a felesleget, de így is csak 169-re ment fel.
2021. okt. 29. 18:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Minden nap kikapcsolom, újraindítással sincs másképp
2021. okt. 29. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg rendszer fájlok, hagyjad.
2021. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tárhely mérete biztos nem csökken. Az állandó. Ez nem ruha ami a mosásban összemegy.. ;P

(Legfeljebb a szabad terület csökken)


Amúgy meg futtasd a Lemezkarbantartót admin módban.

2021. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szép lassan csorog le a 21H2 verziófrissítés. Majd ha mind lejött, szólni fog a gép, hogy újraindítást kér és a frissítés egy kicsit tovább fog tartani, mint a havi szokott.
2021. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy nem a 21H2, hanem a Windows 11 - amennyiben alkalmas rá a gép.
2021. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!