Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lesz egy műtétem de van 10...

Lesz egy műtétem de van 10 pendriveom amit el szeretnék rejteni műtét előtt, nem szeretném, hogy valaki metalálja. Hova rejtsem?

Figyelt kérdés

Elég kockázatos a műtét szóval be vagyok sz**va de ha sikerül akkor szükségem lenne a pendriveok tartalmára ezért nem szeretném csak úgy letörölni.

Viszont nem egyedül élek és nem szeretném, hogy valaki megtalálja ha velem történne valami. Nem tudom hova tegyem őket pláne hogy ennyi van.. két hét múlva lesz a műtét.

Te mit tennél vele? Sima egyszerű pendriveokra nem lehet kódot tenni ugye?



2021. okt. 31. 16:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
Tedd bankba! Ha meghalsz, nem mindegy, hogy mi van rajta? Akkor kínos, ha addig találják meg, amíg kórházban vagy és túléled. Biztonságosabb egy bank, ha túléled, kiveszed, ha nem, akkor nem tudom, mi lesz vele, de téged már nem fog zavarni.
2021. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2021. nov. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

5, 8 vagyok.

Ja, a Vera nagyon jó! Azt ajánlottam volna.

2021. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!