Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj, amikor rákötöm...

Mi lehet a baj, amikor rákötöm az elektromos gitárt a PC-re?

Figyelt kérdés

3,5-6,3 átalakítóval csatlakoztatom, megnyitok egy DAW progit (pl. GuitarRig 6), viszont mikor megpengetek egy húrt, a hang egyre jobban torzul és hangosodik és ilyenkor inkább kihúzom.

Tisztában vagyok azzal, hogy érdemesebb hozzá venni egy hangkártyát, viszont nem értem hogy mikor a RockSmith 2014-el játszom, akkor miért jó hang, viszont más programban nem.



2021. nov. 1. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vedd lejjebb a vonalbemenet érzékenységét, illetve a gitár "hangerejét"
2021. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legolcsóbb hangkártya is többet ér, mint az alaplapi. Ha csóró vagy, nyugodtan vehetsz használtat is. Nekem még soha nem volt bajom ilyesmivel, pedig napi szinten használom 10-12 órákat.


[link]


Ez kifejezetten olcsó és okés megoldás, még egyezkedni is lehet a tulajjal. Sok sikert!

[link]

2021. nov. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En alaplapit hasznalok, de sosem volt ilyen gondom, pedig nem egy mai alaplap. Milyen alaplapd van?
2021. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!