Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan szerkesztenétek meg...

Hogyan szerkesztenétek meg ezt a videót?

Figyelt kérdés

Hey,szóval kitaláltam tavaly január elsején ,hogy mindennap lefotózom magam. Na eddig minden szép és jó ,viszont olyan zenét szeretnék alá tenni ami passzol a videóhoz és a videó ne legyen hosszabb 2percnél(minnél rövidebb a video annál jobb lenne szerintem)



Valami ilyesmi tipusúra gondoltam viszont ez nem lenne elég jó szerintem a 365 képpel

[link]



Valaszokat,ötleteket elöre is köszönöm



2021. nov. 3. 22:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt bár szerintem egyértelmü,hogy a videon a képek lennének összevágva.
2021. nov. 3. 22:23
 2/8 anonim ***** válasza:

"ne legyen hosszabb 2percnél(minnél rövidebb a video annál jobb"

vs

"365 képpel"


Ebből egy élvezhetetlen katyvasz lenne (365 képkocka max, 120 másodperc) - amit egyébként bármelyik videószerkesztő programmal meg lehet csinálni. [link]

2021. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Videószerkesztö programom az van,nekem az volt az elképzelésem,hogy a szememre illesztem a képeket és úgy kezdi el majd darálni a képsorozatot. Viszont zenei ötletem nincsen.
2021. nov. 4. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:
"Royalty free music" néven keress szabadon felhasználható zenéket.
2021. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi mindj utána nézek
2021. nov. 4. 23:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat sajna nem mentem vele vmi sokra,de azert koszi
2021. nov. 4. 23:27
 7/8 tuareg4 ***** válasza:

Ha meg aktuális a kérdés.


Ha telefonon szeretnéd szerkeszteni. Töltsd le Play áruházból a Video Makert. Van benne sok sablon. Nem jó minőségűek, de arra jó hogy megnézd tetszik a zene vagy sem. Utána megkeresed a Shazammal hogy mi a zene címe. Ha tetszik a program megveszed es akkor bármennyi effektet és csomó dolgot meg tudsz csinalni vele.

2021. nov. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gépen fogom megszerkeszteni,de azért köszi.

A kérdés januar elsejéig aktuális 😁

2021. nov. 12. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!