Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A call of duty Vanguard az...

A call of duty Vanguard az most single player játék vagy online?

Figyelt kérdés
Annyira jó lenne már egy háborús single player játék de mostanában mindig az online részt erőltetik én meg nem szeretek online játszani.Esetleg meg van az esélye,hogy ennek a játéknak van egy jó single player sztorija vagy ez is leginkább csak az online részre koncentrál?

2021. nov. 5. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van campaign is benne ahogy volt a modern warfareben is.
2021. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lesz benne story is nem kell félni, viszont ne várj túl sokat tőle :d akkor nem csalódsz benne akkorát (elég gyenge lett).
2021. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szokásos 5-6 órás " kötelező " kampány csak, sok extrát nem kell várni tőle, amúgy szerintem kategórián belül a WWII kampánya is jobb volt, pedig már ott sem a kampány volt úgymond amire legjobban összpontosították a fejlesztést.
2021. nov. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2/


Sajnos tudom az utóbbi időben csak a szaros multira koncentrálnak a sztorik meg laposak.Régen olyan jó játékok voltak nagyon jó sztorikkal de úgy néz ki a mai embereket ez már nem érdekli csak a tömeg szarság.

2021. nov. 6. 13:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Régen - mármint régen-régen - esélyünk sem volt multizni. Most meg játszatsz mások ellen...
2021. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5/


De engem a multi nem érdekel mert nekem unalmas,ettől függetlenül a sztorit is meg lehetne csinálni rendesen.

2021. nov. 6. 19:48
 7/13 Katoonene ***** válasza:

A mostanaban milyen idointervallumot jelent? Kb. 2002 ota a COD BF vezeto statuszu a vilaghaborus fps mufajaban, de mindig a multi volt a lenyeg.


A jo sztori relativ, soha egyikkel se jatszottam talan a Cod 2-nel, de ott hatasa alatt voltam az Ellenseg a Kapuknal c filmnek.

2021. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7/


Hát én már rengeteget végig játszottam és a single player küldetések elég jók voltak.

2021. nov. 6. 23:23
 9/13 anonim ***** válasza:

De engem a multi nem érdekel mert nekem unalmas,ettől függetlenül a sztorit is meg lehetne csinálni rendesen


A jatekipart nem a te velemenyed érdekli, hanem a profit.

Es a tobbseg multizni akar, mivel nekünk a sz@@os single unalmas, ha mar igy állunk hozzá.


Nem is ertem, egy fix tortenelmi háttérrel, linearis jatekmenettel megis milyen story-t varsz egy világháborús shootertől?


Jo storyk vannak boven, csak mas kategoriaban.

2021. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9/


Háát egy jobban nem a sztori érdekli az embereket és ez szomorú mint a zombi szaladgálni gyilkolni onlinéban....

2021. nov. 8. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!