Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A call of duty Vanguard az...

A call of duty Vanguard az most single player játék vagy online?

Figyelt kérdés
Annyira jó lenne már egy háborús single player játék de mostanában mindig az online részt erőltetik én meg nem szeretek online játszani.Esetleg meg van az esélye,hogy ennek a játéknak van egy jó single player sztorija vagy ez is leginkább csak az online részre koncentrál?

2021. nov. 5. 23:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki sztorit akar akkor alapból jó esélylel nem CoD-ot fog választani, a CoD-ok már jó ideje csak egy hollywoodi szintü " történetet " pakolnak bele, semmi extra, valami összeefogja a pályákat aztán ennyi.
2021. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nem a sztori érdekli az embereket és ez szomorú


Mieet is kellene mindenkit a story erdekeljen? Talan egyformak vagyunk?


Egy single cimet kijatszol 5-10 ora alatt. Most hagyjuk a Fallout, Skyrim meg hasonlo modolgato rpgket.

Es egyedul jatszol.


Egy jo multi leköt évekre.

Jelen esetben nálam 2 jatek 8-8 evre.

Haverokkal jatszol, maga a hangulat hogy masokkal jatszol már hatalmas plusz.


Akkor mirol is beszélünk?

2021. nov. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12/

Tavaly vagy tavaly előtt én is próbáltam a multit nekem nem jött át másokkal játszok néha jó volt de legtöbbször nem.

2021. nov. 9. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!