Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni hogy...

Hogy tudnám elérni hogy többen nézzék a mindenkilapjás oldalamat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Pl. ha már megírtad volna az oldal címét a kérdésben.

Nem ez a reklám, ha megkérdezed, hogy tudnád, de nem írod oda, hogy mit.

2010. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne!

Írd le egy kommentben a címét egyébként! :) Itt is megnézik páran.

Talán az se rossz, ha ide néha belinkeled, egy kérdésbe: Milyennek tartjátok a honlapomat, stb.

Facebook üzenőfal.

Több ötletem nincs :S


[link]


A Mindenkilapján valahol van statisztika?

2010. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rajongói oldal: [link]
2010. szept. 4. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:

A nézettséget alapvetően,úgy tudnád növelni,ha valóban kemény kutató munkát fektetnél bele.Úgy értem,próbálj minél több hírt,pletykát találni SP-ről és azt írd meg az oldaladon.Az oldalad témája SP,akkor próbálj minél több infót összegyűjteni róla.


Valamint azt írtad hogy "nem fogok regényt írni"

De igenis írj regényt arról az eseményről,pletykáról ami SP-vel kapcsolatos.Látogatókat vonzhat a stílusod is,ahogy elmondod az SP-vel kapcsolatos újabb hírt,pletykát.


Nem utolsó sorban pedig SP rajnongók között hírdesd az oldalad és próbálj partnereket keresni,akik elhelyeznek egy linket az oldalukot ami a te oldaladra mutat,és te is elhelyezel egy linket ami a partnerek oldalára mutat.

2010. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés,rendben! megfogadom a tanácsodat!;)
2010. szept. 5. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!